Jednorázový úklid bytu, domu

Potřebujete výpomoc s úklidem jednou za čas, nebo chcete provést jarní nebo předvánoční úklid, a nebo úklid před důležitou návštěvou nebo naopak po náročné návštěvě? Služba jednorázový úklid je určena právě k tomuto účelu, tzn. uvést vaši domácnost do pořádku, čistoty a navodit tak domácí pohodu.

Jednorázový úklid provádíme na základě konkrétních požadavků a potřeb každého zákazníka. Zákazník si tak může přát kompletní úklid domácnosti nebo jen úklid např. kuchyně.

Kompletní - hloubkový úklid nebo-li generální úklid obsahuje:

Otření prachu, odstranění nečistot na nábytku, okenních parapetech, světlech, vypínačích, radiátorech, obrazech a dalších doplňcích. Odstranění pavučin. Vysávání koberců a podlah, vytření podlah. Vyleštění zrcadel a skleněných ploch (mimo oken). Kuchyně - otření skříněk, vyčištění pracovní desky, spotřebičů, digestoře, dřezu. Koupelna a toaleta - umytí umyvadel, vany, sprchového koutu, toalety, baterií (odstranění vodního kamene, nečistot, dezinfekce), umytí obkladů a dlažby (odstranění vodního kamene, dezinfekce). Ložnice – kompletní úklid + ustlání.

Na přání zákazníka provádíme jako dodatek ke generálnímu úklidu vyčištění lednice, trouby a kuchyňské linky zevnitř. Stejně tak umytí nábytku uvnitř.

Orientační ceny generálního úklidu domácnosti:

Byt 2kk (1+1) 2000 Kč
Byt 3kk (2+1) 2500 Kč
Byt 4kk (3+1) 2750 Kč
Dům 1 koupelna 2750 Kč
Dům 2 koupelny 3500 Kč

 

Konečná cena úklidu je závislá na konkrétních požadavcích zákazníka (co vše chce vyčistit) a stupni znečištění. Neváhejte nás kontaktovat s dotazy.